< < < < Katılımcı Görüşleri
GK University - шаблон joomla Создание сайтов

Katılımcı Görüşleri

Katılımcı Görüşleri

 • İnsan yaşamında öğrenmenin ve eğitilmenin yaşı yoktur düşüncesiyle, bir dostumun tavsiyesi neticesinde 43 yaşında kendimi aranızda buldum. Meğer ne de az şey biliyor muşum. Her şey için teşekkür ederim.
  İbrahim ÖZTÜRK / Yönetici
 • Bilal Bey’in işini ciddiye alması, samimi olması ve özellikle her eğitime oldukça hazırlıklı gelmesi övgüye değer. Kendini geliştirmek isteyenler için büyük bir fırsat.
  Ahmet MITIR /Öğretmen
 • Selam Mükemmel İnsan! Sizin gibi değerli, başarılı, çeşmesinden engin bilgilerini akıtan bir insanın pınarından istifade ederek amacıma ulaştım. Göstermiş olduğunuz üstün performansınızdan dolayı sizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim Üstadım.
  Ali ALKAN / Öğretmen
 • Kursa ilk başladığımda sürenin uzun olduğu konusunda başınızı çok ağrıtmıştım. Tabi benimle aynı görüşte olan arkadaşlarım da vardı. Şimdi diyorum ki keşke biraz daha süremiz olsaydı.Eğitimler sırasında çok şey öğrendim, hiç olmadığı kadar eğlendim ve güldüm.önemli kazanımlarımdan biri de sizin gibi genç yaşta çok güzel işlere imza atmış, enerji dolu, yüreği eğitim öğretim aşkıyla çarpan bir meslektaşımı tanımak oldu.Sizden yaşça büyük, meslekte tecrübeli olmama rağmen sizden çok şey öğrendim.Her şey gönlünüzce olsun.
  Funda TARRAN/Öğretmen
 • Böyle bir eğitime çoktandır ihtiyaç duyduğumu biliyordum. Işık saçan hocam; siz ışığınızı tam olarak yansıtıyorsunuz çünkü çok hazırlanıyor, dolu dolu geliyorsunuz. Bu nedenle size hayranlık duyuyorum.
  Hacı Yusuf FIRAT / Yönetici
 • Şunu önemle ifade etmeliyim ki bu eğitime katılarak çok iyi bir karar vermişim. Kişiler arası ilişkileriniz son derece mükemmel, kişisel gelişim alanındaki çabalarınız, araştırmalarınız son derece iyi. Sizi tanıdığımdan ötürü çok mutluyum.
  Kadri GÖKSU/Fen Bilgisi Öğretmeni
 • Eğitim ve öğretim safhasında kursiyerlerine ve mesleğine son derece özverili yaklaşan, bu çerçevede insani değerleri aşılamadaki başarısından dolayı sonsuz bir minnet içindeyim. Kişisel gelişimimize sunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim.
  Orhan TAŞKIN / Yayıncı
 • Sizdeki bu şevk, duygu ve azmi görünce açıkçası kendime güvenim daha da arttı.Sizin gibi insanlara ülkemizin ve ilimizin ihtiyacı var. Umarım hedeflerinize en yakın zamanda ulaşırsınız.
  Mehmet DEMİR/ Güvenlik Personeli
 • Kendimi tanıma, hatalarımı görme, hitap etme ve ses tonumu kullanma konularında ne kadar yanlış davranışlarım olduğunu gördüm..İnsan ilişkilerinde önemli olan bu konuları düzeltmeme katkı sunmak adına göstermiş olduğunuz gayretler için teşekkür ederim.Bundan sonraki hayatınızda da bu kadar etkin olmanız dileğiyle… Siz hayatta olduğunuz için birileri daha rahat nefes alıyorsa başarılısınızdır.
  Şükran ABEŞ / Yönetici
 • Sizi tanımaktan çok mutluluk duydum. Mesleğini hakkıyla yapan nadir insanlardansınız. Sizin öğrenciniz olmaktan gurur duydum. Çok güzel şeyler öğrendim.Derslerinizi hiç sıkılmadan heyecanla takip ettim. Tabi ki önemli olan öğrendiklerimizi yaşama geçirebilmek.Bundan sonraki çabalarım bunun için olacak.
  Piraye SUBAŞI/Öğretmen
 • Böyle bir eğitime fazlasıyla ihtiyacımız var. Daha sizden öğreneceğimiz çok şey var, doluluk anlamında harika bir insansınız. Siz gerçekten kendinizi toplumun kalkınması için yetiştirmişsiniz.
  Mehmet ESEN/Muhabir
 • Siz bizim hayatımızda bir aydınlık başlattınız. Sizin sayenizde hayata daha farklı bakmayı öğrendik. Gerçekten umduğumdan daha iyi bir eğitimle karşılaştım ve alanında uzmanlaşmış, mesleğini en iyi şekilde icra eden hocamız sayesinde gerekten faydasını gördüm.
  Aysun GÜLER / Üniversite Öğrencisi
 • Hani bazı tesadüfler vardır ya, insan yaşantısında çok güzel değişimlere neden olabiliyor.  Eğitiminize tesadüf sonucu katıldım, iyiki de katıldım. Hayata pozitif bakmayı sizden öğrendim. Size bir ömür boyu minnettar kalacağım.
  Filiz AKGÜL/ Hemşire
 • Yetişkin eğitiminin çok zor olduğu bir gerçek, ben de bu ön yargıyla katılmıştım ilk dersime. Ancak özellikle sevgili hocamın üstün yetenekleri verdiği bilgilerle birleşince kendimi çok farklı bir ortamda buldum.
  Emin BÜYÜKKAYA/ Doktor
 • Aldığım eğitim sayesinde aynı kalmadığımı, her anlamda çoğaldığımı ve çevremdeki olguları da çoğaltmaya çalıştığımı fark ettim. Sizi tanımak ve öğrenciniz olmak tarifi imkansız bir onur benim için. İşini, mesleğini bu kadar büyük bir duyarlılıkla, istekle yapan ender insanlardansınız.
  Hayriye DEMİRCİ / Eğitimci
 • Konu anlatımınızla, hepimizle tek tek ilgilenmenizle, bizlere önemsendiğimizi hissettirdiniz. Ben bu eğitimle kendimi aştığımı hissettim, bu nedenle kendimle gurur duyuyorum.
  Şenay BİLGİÇ / Ev Hanımı
 • Eğitime katılım amacım heyecanımı yenmekti. Hatırlıyorum da ilk konferansta konuşmak için kaldırdığınızda elim ayağım tir tir titriyordu. Birçok açıdan fayda sağladığımı belirtmeliyim. Kendinizi bir çok yönde çok güzel geliştirmişsiniz. Umarım biz de sizin kadar kendimizi yetiştiririz.
  Suna SEKMAN / Üniversite Öğrencisi
 • Eğitime katılım amacım toplum karşında ve arkadaş çevresinde etkili konuşmaktı ve en büyük sorunum da heyecandı. Bunları yendiğimi düşünüyorum çok artıları oldu. Teşekkür ederim.
  Zeynep ARSLANTAŞ / Hazır Giyim Öğretmeni
 • Bu eğitime başladığımda açıkçası bu kadar bilgi birikimine sahip, kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş bir eğitimciyle karşılaşacağımı pek tahmin etmemiştim. Sizi yaşamımda kendime rehber edinip, verdiğiniz bilgileri hayata geçirip uygulayacağım.
  Gündem YAKAN / Hemşire
 • Tanıdığım değerli insanlardansınız. Bu değerin içerisinde insana dair, adam gibi adama dair her şey var. Şu kısa ömürde insan hayatına çok fazla iyi insan girmiyor gibi. Bu yüzden sizi bir kazanım olarak görüyorum Sizden çok şey öğrendim teşekkür ediyorum.
  İlhan YENİGÜN / Eczacı
 • Bu kursa başlamadan önce çok çekingen ve kendini ifade edemeyen biriydim. Ancak şu an ben de çok şeylerin değiştiğini ben de fark ettim arkadaşlarım da fark etti.Kendime olan güvenim fazlasıyla arttı, terapi gibiydi. Teşekkür ederim.
  Ayşe Bengü KAYPAK / Ev Hanımı
 • Bazı anlar vardır unutulmaz, bazı zaman aralıkları vardır anlatmakla anlaşılmaz ancak yaşayan bilir bu anları… İşte bireysel tarihime bu birkaç ay zarfında böyle bir zaman diliminin yerleşmiş olduğuna inanıyorum. Her şey için teşekkürler.
  Abdullah YARDIM/ Sosyal Bilgiler Öğretmeni
 • …Ve en önemli iş, iyilik yapmaktır. Çünkü insanın dünyaya gönderilme sebebi budur. İşte Bilal ZEMİN’in gönderilme sebebi insanlara iyilik yapmak ve onlara bir şeyler kazandırmak. Sadece dil üzerine değil, heyecanımı kızgınlığımı kontrol etmeyi de öğrendim. İnsanlığınızdan ve öğrettiklerinizden dolayı teşekkür ederim.
  Songül ARSLAN / Memur
 • Eğitimleriniz sayesinde hayatımda çok şeyler değişti. Bizim görevimiz halkla ilişkiler olduğundan, bütün insanlarla iletişim kurarken kendimi daha iyi nasıl ifade edebileceğim hususunda çok yardımcı oldunuz.
  Celal KAMA / Polis Memuru
 • Eşimle birlikte katıldığım bu eğitimde, eğitimci olarak bazı eksikliklerimin olduğunu ve bunları tamamlamanın güzel bir yaşam için gerekli olduğunu fark ettim. Bilal Bey’e bilgi birikimlerini, bilgeliğini, eğitimci kimliğini bizden esirgemediği ve aynı zamanda arkadaş samimiyetiyle davrandığı için ne kadar teşekkür etsem az.
  Yusuf ARSLAN / Müzik Öğretmeni
 • Değişen hayatın gerisinde kalmamak için, insan da sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde olmak zorundadır. Size, kendi kişisel değişim ve gelişim sürecine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum. Geç kaldığımı düşünmüyorum, çünkü hayatın her anı yeni bir başlangıçtır. İlker ALAN / Polis Memuru
 • Daha önce haberini yaptığım ama bir türlü katılamadığım eğitiminize, bir arkadaşımla birlikte başladım. Arkadaşım devam edemedi şimdi onun neler kaçırdığını söylemem gerekecek kendisine. Sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.
  Yılmaz ÇOBAN / Gazeteci
 • Eğitiminize yoğun önyargılarla dahil oldum. Çok kısa sürede bu yargılardan kurtuldum. Çünkü siz çok içtendiniz. Yüreği, aklı çok güzel bir insansınız. Toplumda çokça olması gereken bir karakter profili…. See you every time
  Evin Yaşin GÜRBÜZ / İngilizce Öğretmeni
 • Gelişen toplumda, sürekli kendini yenileyen, çevreyle uyumlu bireylerin oluşmasında bu tür eğitimlerin tartışılmaz bir önemi bulunmaktadır. Kendinizi geliştirerek topluma ve bireylere bilgilerinizi aktararak gelişime katkı sağlıyorsunuz.Seçmiş olduğunuz bu değerli yolda yolunuz açık olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.
  Mustafa ÇOT / Polis Memuru
 • Sevgili Meslektaşım, sayende çok şey öğrendim. Öğrendiklerimi henüz uygulamaya dökemesem de, önümüzdeki süreçte bir şekilde hayata geçireceğime inanıyorum. Hayat boyunca mutluluklar diliyorum.
  Müjde YAVAŞ / İngilizce Öğretmeni
 • Bu eğitime çok önyargılı katıldım. Ama daha sonra aslında çok şeyi bilmediğimi fark ettim.. Diksiyon ile ilgili öğretim şeklinizi takdir ediyorum ve öğrendikçe öğrenesim geliyor. Eksikliklerimizi fark ettirdiğiniz için teşekkür ederim.
  Birgül SAĞLAMCAN / Haber Spikeri
 • Eğitim alanında göstermiş olduğunuz üstün hizmetlerinizden, var olan kişisel yeteneğinizi bilgi donanımınızla birleştirip sunmanızdan dolayı teşekkür ederim. Bu eğitim ayrıca bizler için çok güzel bir sosyal faaliyet oldu. Kurmuş olduğumuz dostluğun devam etmesi dileğiyle…
  Nurullah SELÇUK / Polis Memuru
 • Bir eğitim programından bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim. Yaptığım iş ile ilgili üzerimde emeğinizin azımsanmayacak kadar fazla olduğunu söylemeliyim.
  Yasin YÜCEKAYA / Haber Spikeri
 • Sizinle ve uzmanlık alanınızla 25 yıl önce tanışmak isterdim. İnanın bu eğitime başladığım günden bu yana bir çok kazanım elde ettim sayenizde. Paylaşmak istediğim ve önemli gördüğüm somut kazanım 5 yaşımdaki oğlumun - Baba sen ne zamandır bana hiç kızmıyorsun demesiydi.
  Adem AL / Polis Memuru
 • Çok faydalı geçen çok şey öğrendiğim bir eğitim oldu benim için. Hem eğlendirp hem öğretebilme arasındaki o ince çizgiyi nasıl ayarlıyorsunuz merak ediyorum doğrusu. Verdiğiniz emekler için teşekkür ederiz.
  Rabia Betül ÇİFTÇİ / Eğitimci
 • Kendimi eleştirme, tanıma anlamında büyük fayda gördüm. Davranma biçimlerini öğrendim. Çok iyi ve çok öğretici bir anlatıcı olduğunuzu belirteyim. Çok sağ olun sizi seviyoruz.
  Hüseyin ÇELİK / Polis Memuru
 • İnsan yaratılışı gereği bazen mutlu, bazen mutsuz olabiliyor. Eğitim ortamı benim için mutluğu yakaladığım bir atmosferdi. Azim ve inanç ile yol alınırsa başaramayacağınız şey olmadığını görürsünüz. Emin olun ki hahaha’larınız J hiç unutulmayacak şekilde süper.
  Aygül ŞAHİN / Eğitimci
 • Gönül verip yaptığınız işler için sizi takdir ediyorum. Çok başarılı ve gerçekten enerji dolu bir insansınız. Sayenizde birçok konuda birçok şey öğrendik. Saygılarımla
  Yasemin DEMİR/ Üniversite Öğrencisi
 • Tüm eğitimlere büyük bir istekle katıldım. Kendimde bir çok olumlu değişime şahitlik ettim. Bu eğitimden edindiklerimi zamanla hayatıma yansıtabilirsem daha da olumlu gelişmeler olacağını düşünüyorum. Bir gün olur da iyi ve izlenim oranı yüksek olan bir kanalda spikerliğe başlarsam sizi programıma konuk edeceğim. 
  Işıl AYDIN / Veteriner Hekim
 • Hayatımda hiçbir bilgiyi bu kadar eğlenceli bir ortamda öğrenmemişimdir. İletişim hayatın vazgeçilmez bir parçası; bu parçanın parçalarını sizden öğrenmek çok güzeldi. Teşekkür ederim.
  Elif BÜLBÜL / Eğitimci
 • Yaşam hedeflerimden biri de iyiye, doğruya, yeniye ve değişene ulaşabilmekti.Diksiyon kursunda karşılaştığım genç insanlar ve siz buna dair umutlarımı arttırdı. Yaşantıma bir çeşitlilik kattı. Bunda sizin içtenliğiniz ve işinizi severek yapmanızın rolü büyüktü.
  Şadiye Gürgöze YILDIRIM / Sınıf Öğretmeni
 • Önceleri çekingenliğim nedeniyle sorunlar yaşardım. Eğitime katıldıktan sonra ne kadar iyi ve doğru bir karar verdiğimin farkına vardım. Öğrendiklerimin çok faydasını gördüm. Çevremdeki insanlar da bendeki değişimi gördüler bu nedenle çok mutluyum ve herkesin bu mutluluğu tatmasını ve yaşamasını istiyorum.
  Nazime SONUÇ / Ev Hanımı
 • Eğitimlerin çok faydası oldu, eksikliklerimi tamamlama fırsatı buldum. Eğitimlerinizden çok zevk alıyorum. Burada zamanın nasıl geçtiğinin farkında değilim. Sonuç olarak kendimi yenilenmiş olarak görüyorum. Bu eğitim ortamını sağladığı için hocama sonsuz teşekkürler ediyorum. Başarılar diliyorum.
  Murat ATALMIŞ / İlaç Mümessili
 • Farkı fark etmeli insan, böyle değişir yaşantısı. Sizinle birlikte ben; kapattığım kendimi buldum yeniden. Heyecan ve panik durumlarım vardı bunları aşmaya başladığımı hissediyorum. Kurs ortamı ve sizin pozitif yaklaşımınız özgüvenimi harekete geçirdi. Sizin sadece bize değil, çevremizdekilere de ulaşmanız gerçek bir toplum hizmeti…
  Güzide Burçin BALTACI / Mimar
 • Bilgi birikiminiz, insanlara faydalı olabilme isteğiniz, bu manada sarf ettiğiniz gayret ve çabanız övgüye değer. Özellikle nefes çalışmalarından çok fayda gördüm. Bizlere verdiğiniz önemli ipuçları sayesinde ufkumuzun daha çok geliştiğini ve çalışmalarımıza ışık tuttuğu önemle vurguluyorum.
  Hüseyin KORKMAZ / Bilgisayar Teknisyeni
 • Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine katıldığım kurs programı beklentimin üzerindeydi. Samimi bir aile ortamı ile karşılaştım ve zamanla hayatımın bir parçası haline geldiniz. Hayata daha farklı bakma noktasında ve insanlarla iletişim kurarken nasıl etkili olabileceğim noktasında büyük kazanımlarım oldu.
  Ahmet KIZIL / Sony Yetkili Servisi
 • Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizinle tanışmadan önce aslında kendi kabuğunda yetinmek isteyen, özgüveni olmayan, kendinden vazgeçmiş biriydim. Sayenizde öncelikle kendimi tanıdım. Artık amaçlarıma daha net bakıyorum, kendimi daha rahat ifade edebiliyorum.Başkaları için değil, kendim için değişiyorum. Teşekkür ederim.
  Leyla GÜVENÇ / Üniversite Öğrencisi
 • Bu tür anı veya izlenim defterlerine genellikle iltifatlar yazılması alışkanlık edinilmiştir ama inanın buradaki sözlerim birer kuru iltifat değil, yalnızca doğruluğuna inandığım gözlemlerimden oluşan yalın düşüncelerimdir. Öğretilerin başlı başına bir bilim dalı niteliğinde olduğunu teşhis ettim. Ayrıca akıcı üslubunuz , espri ile karışık eğitim metodunuz ve en önemlisi de kurs katılımcılarının samimiyeti bu uzun maratonu tamamlamama neden oldu. Her şey gönlünüzce olsun.
  Mustafa IŞILDAK / Yazar
 • Sizi tanımaktan dolayı çok mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.Ne kadar önemli ve güzel bir iş yapıyorsunuz.Gün geçtikçe derslere daha bir hevesle gitmeye başladığımı hissediyordum ve bu muhabbetten bir kırıntı bile yitirmek istemiyordum.Aslında siz ders işlemiyorsunuz, ders adı altında yüzlerce “an”ı “anı”ya dönüştürüyorsunuz! Gerçek pazarında alan değil, veren kazançlıdır daima. Bizimle bilgilerinizi ve hayatı paylaştığınız için teşekkür ederim.
  Nazan DUYMAZ / Üniversite Öğrencisi
 • Sizi tanıyınca kendimi daha iyi anlamaya başladım. Çünkü siz hayatta doğru olanı seçmişsiniz öğrenmek ve öğretmek. Sizden çok şey öğrendim. Sizin gibi güzel insanların hizmetlerinin devamını diliyorum. Teşekkür ederim.
  Bektaş KÜÇÜK / İşçi
 • Siz çok farklısınız, kurs çerçevesi altında birçok faaliyet yaptık, hepsinde çok eğlendik.Sizin sayenizde hayatımız şenlendi, hayatımıza renk geldi.bana hayatın sevmeyle başladığını öğrettiniz. Her şey için çok teşekkür ederim.
  Sıdıka KAPLAN / Üniversite Öğrencisi
 • Güzide ve muhteşem hocam sayenizde çok şey öğrendim. Bilmediğim ne çok şey varmış. Hatta konuyla ilgili iş teklifi bile aldım. Bu beni çok sevindirdi. Çok güzel çok eğlenceli ve harika bir ortamdı. Her şey için teşekkür ederim.
  Gülbahar Nur PARIM / Ebe
 • Kursa başlamadan önce kursun bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum ve olabileceğini de tahmin etmiyordum. Bende ki en belirgin etkisi her gün düzenli kitap okumaya başladım. Farklı insanlar tanıdım. Hayatta çok gerekli olan arkadaşlığı gördüm. Gerçekten gerekli ve önemli bir eğitim. Teşekkür ederim.
  Emine İZCİ / Ebe
 • Üniversite hayatımdan sonra ilk defa bu kadar rahat ve sosyal bir ortam bulmuş olabilmem beni çok mutlu etti. Tahmin edemeyeceğim kadar yeni şeyler öğrendiğim gibi, medeni cesaretimi de topladığıma, kendime olan güvenimin arttığına inanıyorum. Teşekkür ederdim.
  Cuma ATMACA / Öğretmen
 • Aslında nasıl başlayacağımı bilemiyorum anlatılacak o kadar çok şey var ki, Fazlasıyla öğrendim, o kadar eksiğim varmış ki bu kursta fark ettim ve cesaretlendim. Terapi gibi bir eğitim, psikolojiye de birebir. İlk geldiğimde karamsar biri olduğumu söyleyeyim ama şimdi gayet pozitifim. Teşekkür ederim.
  Sıdıka KUTLUĞ / Üniversite öğrencisi
 • Bu eğitim bana var olduğumu hatırlattı. Kendimi daha iyi ifade etmemi, içimdeki korkuları yenmemi ve daha atik olmamı sağladı. Çok değerli insanlar tanıdım ve çok mutluyum. Teşekkür ederim. Leyla SÜLEYMANOĞLU / Öğretmen
 • Kısa zaman aralığında öğrenciniz olarak sizden öğrendiklerim, sizi hayatım boyunca iyiliklerle anmama sebep olacak izler bıraktı. Her daim başvurabileceğim önemli ayrıntılar elde etmiş olmanın hazzını yaşıyorum. Burada olmakla ne kadar doğru bir tercih yaptığımı bir kere daha anlıyorum. Her şey Gönlünüzce Olsun. 
  Lütfiye KARATEPE / Bankacı
 • Burada geçirdiğim üç yıl boyunca en keyifli anlarımı sizin sayenizde yaşadım. Hafta sonları sabah kalkıp kursa gelmek, benim için büyük bir keyifti. Burada öğrendiklerim benim için çok değerli, artık kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Teşekkür ederim.
  Dilek AKGÖL / Üniversite Öğrencisi
 • Bu kursta gerçek dostluğu, paylaşmayı, arkadaşlığı, samimiyeti ve yaşama değer katmayı öğrendim. Anladım ki öğrenmenin sonu yok, insan her an kendini sorgulayabilir ve eksik yönlerini keşfedebilir ve negatif özelliklerini düzeltebilir. Hayatta okumak yetmezmiş okumak kadar yaşamakta önemliymiş. Öğrendiklerim bundan sonraki yaşamımda bana hep yön gösterecek. İyi ki aranızdayım.
  Melek ÇETİN / Üniversite Öğrencisi
 • Öncelikle şunu belirtmek isterim çok pozitifsiniz. Bu haliniz doğal olarak bize de yansıdı. Açıkçası bu kursa öylesine başladım, ama çok keyif aldım. Yaşantımda güzel bir zaman dilimi geçirdiğimi düşünüyorum. Sizin engin fikirleriniz, hayat tecrübeleriniz sayesinde, yaşamımdaki eksiklerin ve yanlışların farkına vardım. Sizi ve ekibi tanımaktan mutluluk duydum.
  Rukiye YILBAŞ / Hemşire
 • Sizi tanımak ve yaptığınız etkinliklere seminerlere katılmak bizlere çok şey öğretti. Bu kurs sürecinde öğrettiğiniz her şeyin yaşamımıza katkı sağlayacağına inanıyorum. Bizlere hayata tutunmayı öğrettiniz bundan dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca böyle değerli arkadaşlarla tanıştığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Herkesi çok seviyorum.
  Aynur AYDIN / Hemşire
 • Size ne kadar teşekkür etsek az, hakkınızı ödemek inanın çok zor. Sizi tanımak, planladığınız etkinliklere katılmak çok güzeldi. İnanın kendimi çok şanslı hissediyorum.
  Hatice Gül BAKIR / Üniversite Öğrencisi
 • Sizlerle bir arada böyle bir eğitimde bulunmak, benim için yararlı ve aynı zamanda mutluluk verici bir olaydı. Sizden çok şey öğrendim. Muhteşem bilgi birikiminizden daha çok yararlanmak isterdim. Öğrettiklerinizi, öğrendiklerimi geliştirmek için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
  Tekbir METE / Üniversite Öğrencisi
 • Kendime olan özgüvenimi ve kişisel gelişimimdeki değişimi bana fark ettirdiğiniz için size canı gönülden teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.
  Mehmet AKGÜL / Mühendis
 • Geliştiğimi ve değiştiğimi düşünüyorum. Sizden ve arkadaşlardan bir şeyler kaptım. Toplum içindeki çekingenliğimi bir nebze de olsa üzerimden attım. Teşekkür ederim
  İlker BATIR / Aşçı
 • Bir öğretmen de olsam aslında diksiyon ve insan ilişkileri konusunda ne kadar eksiklerim olduğunu bana gösterdiniz. Umarım bundan sonraki dönemde de sizin bize gösterdiğiniz, belirttiğiniz çalışmaları devam ettirebilirim. Şunu belirtmeden geçemeyeceğim, sizin kendinizi yetiştirmenize, sahip olduğunuz yüksek donanıma hayran oldum.
  Sibel Yasemin KURTKAN / Öğretmen
 • Ön yargılarla katıldığım eğitimdeki verimli tempoyu görünce bu kursu daha önce almadığıma çok hayıflandım. Kursun ilk gününden itibaren aileme ve iş arkadaşlarıma karşı daha mantıklı ve pozitif bakmaya başladım.38 yaşına girdim yaşımın gereği korku ve sendromları bu kursla aştım ve hayata daha pozitif bakmaya başladım İnşallah uzun yıllar nice insanlara bu veriminizi ulaştırırsınız. 
  Ömer Faruk AYDIK / Memur
 • Kursunuza katılmaktan çok zevk duydum. Kendinizi iyi yetiştirmişsiniz başarılarınızın devamını dilerim. Belge amaçlı katıldığım bu eğitimde sizi tanıdıktan sonra çok etkilendim ve geliş amacım değişti.
  Davut ONUK / Memur
 • Kursunuzun ve anlatımınızın çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bu kurstan zevk aldım. Tavsiye ederim. Adıyaman’ın size ihtiyacı var.
  Nihat DOĞAN / Öğretmen
 • Seminerlerinize katıldığım ilk günün ilk birkaç dakikası bana çok sıkıcı gelmişti. Ancak hemen akabinde çok zevkli çok rahatlatıcı geldi bana. Ferahladım diyebilirim. Böyle zevkli ve huzur verici ortamlarda her zaman bulunmayı isterim. Çok teşekkür ederim.
  Emin TEKER / Memur
 • Bu seminer için çok teşekkür ederim. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Kelimelerle anlatamazsınız katılanlar anlar yalnızca. Güler yüzünüz hiç eksilmesin.
  Memet KARAASLAN / Memur
 • Siz her şeyin olumlu tarafını düşünün dediğiniz gün, eve gittiğimden daha farklı davranışlar gösterdim.Çocuklarıma karşı daha sabırlı daha ilgili olmaya başladım ve sanırım öyle de devam edecek.Öğrendiklerimizin benim yaşamımda olumlu değişiklikler yapacağını biliyorum ve size çok teşekkür ediyorum.
  Ebru ÖZDÜZEN / Memur
 • Eğitim sonrası olaylara ve insanlara karşı duyarlılığımızın daha da pekiştiğini ifade etmek isterim. Hayatımıza kattığınız bu farklı gelişim nedeniyle size çok teşekkür ediyorum.Hayatınız boyunca gönlünüzden geçen güzellikleri yaşamanız dileğiyle.
  Ramazan IŞIK / Memur
 • Öncelikle şunu belirteyim, ben bu seminere katılmadan önce özgüveni olmayan, toplum önünde konuşamayan bir insandım. Seminer sonunda kendime olan güvenim arttı ve toplum içerisinde kendimi biraz daha rahat hissetmeye başladım. Bu özgüven işyerime de yansıdı. Bize bir hafta gibi kısa süren bir zamanda temponuzdan bir şey kaybetmeden özveri ve samimiyetle gösterdiğiniz çabalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyor ve hayatınız boyunca size ve ailenize mutluluklar diliyorum. 
  Türkan ÇETİN / Memur
 • Seminere başvuruda bulunduğum zaman sıradan bir eğitim bekliyordum. Ama gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum çok etkili ve faydalı bir seminer oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.
  Ayşegül ERDİNÇ / Memur
 • Bugüne değin katıldığım en özgün ve en güzel kurslardan biriydi. Çabalarınız için teşekkürler.
  Sevgil ÇOLAKBAY / Memur
 • Okul hayatı bitince; hayat okulu başlarmış. Buradaki okuldan çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Allah sizin gibi insanları başımızdan, yanımızdan eksik etmesin. Siz kendinize inanın diğer insanlarda size inanacaktır. Biz artık kendimize inanıyoruz. Sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.
  Oğuz TEMİR / Memur
 • Geç de olsa sizi tanıma fırsatına eriştiğim için çok mutluyum. Hocalık kavramını uzun süreden sonra özellikle günümüz ortamında bana tattırdınız, bir meşale oldunuz. Çalışmalarınız özellikle de kişiliğiniz takdire şayan. En etkilendiğim yönlerinizden biri tohumu ekip sabırla beklemeniz ve herkese, her düzeye hitap edebilmenizdir. Sizi tanıma fırsatının tüm insanlara erişmesi ümidiyle
  Hakan GÜLER / Memur
 • Seminer başladığımız gün, işin bu kadar keyifli olacağını bilmiyordum. Keşke seminer bu kadar kısa olmasaydı. Sizi tanıdığım için çok mutlu olduğumu arkadaşlarıma da söyledim.
  Aygül GÜLER / Memur
 • Bu eğitimin bizlere neler kattığını ileriki zamanlarda göreceksiniz. İnsan hep hayalleri ile var olmalı, hayallerimize güç kattığınız için teşekkür ederiz.
  Ahmet Rufai ÇALIŞ / Memur
 • Eğer kursta sizin dışınızda biriyle karşılaşsaydım hayal kırıklığı yaşardım. Hayal kırıklığı yaşatmadığın için teşekkür ederim.
  Ahmet KORKMAZ / Eğitimci
 • Düşünceleri ve duyguları insanlara tam anlamıyla aktarabilen bir insanın ne derece etkili olabileceğini görmüş olduk. Gerçekten öğrenmiş oldum. İyi ki varsınız öğretmenim. Sizin gibiler daima olsun. Saygılarımla 
  Mustafa ASLAN / Güvenlik Personeli
 • Azimli dinç bir uzman, hayatta yapılmayacak hiçbir şeyin ve gerçekleşmeyecek bir durumun olmadığına bizleri inandırdı. Evet ben bir dahiyim.
  Mustafa ÇELİK / Güvenlik Personeli
 • Hayatında daha başarılı projelere imza atacağına inanıyorum. Kültür ve bilgi birikiminden dolayı takdir ediyorum. Çok faydalı bir seminerdi.
  Hasan KAPLAN / Güvenlik Personeli
 • Örnek bir insansınız. Bu tür toplantıların sayısını artırarak ve daha geniş kitlelere ulaşarak insanlığa faydalı olmaya devam ediniz. Sizin gibi bir insan olmayı diliyorum.
  Şükrü DOĞAN / Güvenlik Personeli
 • Bilal ZEMİN’İ dinledikten sonra bugüne kadar boşa yaşadığımı düşündüm, hâlbuki insan istedikçe birçok şeyi başarabilir, birçok engeli aşabilir. Teşekkürler Bilal Hoca.
  Zeynel BALTACI / Güvenlik Personeli
 • Birimizi değil, hepimizi kazandınız Teşekkürler.
  İsmail KARAKUŞ / Güvenlik Personeli
 • Hayallerime giden yolda önemli bir dönemeç olarak gördüğüm kursunuz bir dönemeçten çok bir yol oldu benim için. Verdiğiniz eğitim dopdolu, eğlenceli, rezil olma duygusunu yerle bir eden bir kurs... Kendime olan güvenimi fazlasıyla arttırma şansı buldum.
  Hacer UZUN / Üniversite öğrencisi
 • Kursunuz her şeyden önce çok eğlenceli ve bilgi vericiydi. Kendi adıma ne kazandığımı söylersem kocaman bir farkındalık... Belki de benim hayatımda önemli hatta çok önemli bir yer edecek. Keşke daha uzun süreli olsaydı. Çok şey öğrendiğimin farkındayım.
  Sadriye KILIÇ / Öğretmen
 • Öğretmen olmama rağmen pek çok konuda eksiklerim ve öğrenmem gerekenler ve kendimi geliştirmem gereken konular olduğunu gördüm. Diksiyon kursu adı altında aldığımız bu -Öz Güven- eğitimi ihtiyacım olan şeydi. Pek çok şey öğrendim, çok eğlendim, eğlenirken yaptığım yanlışlar ve yapmam gereken doğrularla ilgili farkındalık kazandım. Değişimin ve gelişimin kanlı canlı örneği olan sizden bu kursu almak önemli bir ayrıcalıktı; yolun başında gideceğimiz yeri görmek, hedeflerimizin somutlaşması, başarılı olacağıma olan inancımı arttırıyor. Bildiklerinizi saklamayıp insanlarla paylaşarak çoğalmasını sağladığınız için teşekkürler.
  Fatma Ceren ALP / Öğretmen
 • Bugün pazar ve benim dinlenme günüm. Fakat ben buradayım çünkü kazandıklarımın farkındayım. Buradan bir anahtar aldım ben bu anahtarla kişisel gelişim alanında karşıma çıkan kapıları açmak ve hayat yolunda mesafe almak istiyorum. Bunları gerçekleştirmemde bana rehberlik eden sayın Bilal Hocama şükranlarımı sunuyorum. Her şey için teşekkürler Allah yar ve yardımcınız olsun.
  Ersin KÖSEOĞLU / Öğretmen
 • Sizin gibi özverili kendini iyi yetiştirmiş, bir eğitmenle tanıştığım ve ondan eğitim aldığım için çok mutluyum. Öğrendiklerimi uygulayacağım ve yepyeni biri olmak için çalışacağım hususunda size söz veriyorum. İyi ki varsınız sonsuz teşekkür ediyor, sağlıklı huzurlu bir yaşam diliyorum.
  Yurdagül ÇAĞATAY / Emekli
 • Aranıza bir arkadaşımın çok yararlı olacağı yönündeki önerisiyle katıldım. Kendimdeki değişimlerin farkındayım. Buraya bazı kaygılarımla yüzleşmek için geldim ve sanırım yenmeye başladım.Bu yüzden hocama özellikle teşekkür ediyorum, bana gösterdiği anlayış için ve başaracağıma olan inancı için. Rahat ve etkili konuşabilen biri olmayı umuyorum, buna dair inancımın tohumlarını burada attım ve bu yolda kararlı yürüyeceğime söz veriyorum.
  İmren KAHRAMAN / Üniversite Öğencisi
 • Çok şey öğrendiğimi hissediyorum. Böyle bir ortamda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Size ulaşmayı bir hayal sanarken, aranızda buldum kendimi. Ne mutlu bizlere sizin gibi bir eğitim gönüllümüz var.
  Kübra BOSTANCI / Öğrenci
 • Sunum keyif verici, aydınlatıcı, dikkat çekici ve mesaj vericidir. Çok faydalı olduğu düşüncesindeyim. Gerek çalışan gerekse insan olmamız hasebiyle hatırlanması gereken unsurlar vurgulanmıştır. Şahsım ve kurumum adına teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  Şükrü ÇELİKYÜZEK Lim.Dai. Bşk. Yard. Ankara
 • Bizlere bildiğimiz fakat uygulayamadığımız bilgilerin yük olduğunu ve gelişerek, geliştirebileceğimizi, birbirimizi etkili dinleme ve anlama konularında bilgilendirdiği için sayın hocamıza teşekkür ederim.
  Hüseyin ARGUVAN TCDD Liman İşletmesi Kontrol Müdürlüğü Samsun
 • Sizinle tanıştığım için kendimi şanslı buluyorum. Kendini mesleğine adamış, toplumun gelişmesi için çaba gösteren sizin gibi gençler olduğu sürece gözümüz arkada kalmaz. Emeğinize sağlık.
  Tezer SAĞAR / TCDD Antalya Semineri
 • Dış kurum olarak şimdiye kadar en bilgi zenginliği olan bir bilgi akışı dinledik, hayatın olmazsa olmazları erdemli ve faziletli bir yaşam için…
  Serdar GÖRÜR / TCDD İstanbul
 • Bilal Hoca gerçekten etkin kişiliği ve gülümseyen yüzüyle hayata daha iyi gözle bakmamızı sağladı. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılı ve sağlıklı günler dilerim.
  Cemal ELABAĞ / TCDD / Antalya Semineri
 • Çok canlı, neşeli, kaliteli bir sunumdu. Tebrikler teşekkürler
  Uğur Sevgi KAHRAMAN / TCDD / Antalya
 • İletişimde yaradılış amacına uygun şekilde insan olma davranışlarını sergileyebilirsek iletişimde başarılı olacağımızı düşünüyorum.
  İbrahim AYAN /TCDD / Antalya Semineri
 • Diğer seminerlerinize de katılmak düşüncesiyle yaşamınızda başarılar dilerim.
  Selim GÜNER / TCDD / Antalya Semineri
 • Faydalı olduğuna inandığım bu semineri tekrar almak istediğimi belirtmek isterim.
  Çetin OLT / TCDD / Antalya Semineri
 • Bu birkaç saatlik eğitim tekrar ilişkileri gözden geçirme, öz eleştiri yapma fırsatı bulabilenlere çok yararlı oldu. Ben kendi adıma çok keyif aldım ve yararlandım. İzmir’de planladığınız etkinlikleri mail olarak atarsanız katılmayı çok isterim.
  Nazan ALTAY / TCDD İzmir
 • Seminer konusu ile ilgili olarak sürenin daha geniş tutulması halinde daha etkili ve verimli olacağını düşünüyorum.
  Levent ÖZFIRAT / TCDD Antalya Semineri
 • Görüntülü ve elektronik anlatımın yeterli ve anlaşılır olması sunumun başarılı geçmesini sağlamıştır. Katılımı desteklemesi sunumun daha başarılı olmasına vesile olmuştur. Başarı sunum için teşekkür ederim.
  Serhat ÖZBEK / TCDD / Antalya Semineri
 • Süre yetersiz, yetersiz olması nedeniyle bazı konular seri geçti. Yine de bu süre içerisinde çok olumlu buldum. Eşimle telefonda anında paylaştım.
  Sedat US / TCDD / Antalya Semineri
 • Kişisel ve yönetimsel ilişkiler ve çevresel diyaloglar daha detaylı örneklenebilir. Sosyal İlişki ve yaklaşımlar açısından kazanımlarımızı artırarak verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.  
  Hasan Fehmi YILMAZ / TCDD Antalya Semineri
 • Öncelikle genç yaşınızdaki bilgi birikiminiz ve hayat felsefeniz, bu ülke için çabalarınız için tebrik ediyorum. Mesleğinin kutsallığını ve önemini çözmüş genç bir öğretmenin yarınlarda daha güzel çalışmalara imza atabileceğini düşünüyorum. Gelen nesile örnek olacak bir yaşam, ve mesleğinde idealist birinin neleri başarabildiğini göstermek adına semineri çok başarılı bulduğumu ve takdir ettiğimi söylemek isterim.
  Nureddin BADILLI / TCDD / Antalya Semineri
 • Bu kursa katıldığımda amacım daha etkili konuşabilmekti sadece.Ama artık amaçlarımın daha kesin olduğunu görüyorum.Bence burası kesinlikle sadece bir diksiyon kursu olarak düşünülmemeli,insanın kendine olan inancını da müthiş derecede arttırıyor. Bu ortamda olma fırsatı bulmak,bu ortamı solumak benim için çok güzel bir deneyimdi.
  Nejla ÇİFTÇİ / Öğretmen
 • İlk etapta bir arkadaşımın önerisiyle tereddüt içinde geldiğim bu eğitimden mutlu bir şekilde ayrılıyorum.Burada aradığımı bulduğumu ve kişisel olarak faydasını gördüğümü düşünüyorum.Her şeyden önce birbirinden değerli arkadaşlarla ve Bilal Hocamla tanışma fırsatına sahip oldum.
  Seda ARI / Üniversite Öğrencisi
 • Öncelikle belirtmem gereken ortam çok sıcaktı,kendi eksikliklerimi gördüm,bunları nasıl yeneceğimi öğrendim.Kendime kısa zamanlar ayırmaya başladım ve kendimi çok iyi hissettim.En büyük kazancım,heyecanımı kontrol etmeyi öğrendim.Çevremle,arkadaşlarla daha iyi ilişki kurmaya başladım.Şimdi telefonum daha çok çalıyor beni daha çok kişi arıyor.Çevremden aldığım tepki hoşuma gidiyor.
  Kadir ÇEKEREK / Üniversite Öğrencisi
 • Ön yargılı bir şekilde bu eğitime katıldım ama kısa sürede yanıldığımı farkettim.Gerçekten kendimin farkına vardım.Kendi eksiğimi gördüm ve düzeltmeye çalışıyorum.Burdan aldıklarımı evde ailemle birlikte uyguluyoruz. gerçekten çok zevkli oluyor.İyi ki geldim diyorum.
  Hacer IŞIK / Memur
 • Ben buraya gelmeden önceki gün çok kötü bir tecrübe yaşadım, eğer bu eğitim olmasaydı inanın o psikolojiden kurtulamazdım.İyi ki varsınız,iyi ki tanımışım sizi. Burdan ayrıldıktan sonra hayatımdan çok daha fazla zevk almaya ve daha bilinçli yaşamaya gayret edeceğim.Sizinle tanışmak benim için büyük bir şans ve mutluluk oldu.Her şey için teşekkür ederim.
  Fatma DOĞAN / Memur
 • Sizi bir seminerde tanımıştım.Seminerden sonra internette sizinle ilgili bir çok  bilgi edindim hatta bir ara takıntı mı diyeyim sempati mi diyeyim bilmiyorum ama sizinle ilgili bir makale yazıp arkadaşlarıma ve öğretmenime sundum.Sonra kendi kendime dedim ki benim üzerimde bu kadar etkili olan birinden neden daha fazla faydalanmayayım dedim. İyi ki sizi daha iyi tanımışım bana verdiğiniz her türlü pozitif destekten dolayı teşekkür ederim.
  Sinan ÜRÜN / Öğrenci
 • Uzun süredir tanışıyor olmamıza rağmen ilk kez bir eğitiminize katlıyorum. Sizin bir kişisel gelişim uzmanı olarak bir gün mutlaka hak ettiğiniz yerde olacağınıza inancım tam.Başarılarınızın aratarak devam edeceğinden kuşkum yok.
  Bahaddin BAYRAK / İşletmeci
 • Bir düşünür (Servantes) hayatta tek bildiğim hiç bir şey bilmediğimdir demiş. bizler hayatta çok şey bildiklerimizi zannederiz, ancak hayatın her merhalesinde yeni şeyler öğrendikçe bir şeyi veya bir çok şeyi bilmediğimizi anlıyoruz. Bu aktiviteye başlarken toplumdaki davranışlarımıza katkısı olur mu diye düşündüm ve kısa sürede faydasını gördüm..İleriki yaşantımda burda öğrendiklerimi uyguladığımda başarılı olacağıma inanıyorum.İyi ki gelmişim.
  Mehmet Esmer /  Esnaf
 • Sizi yaklaşık 3 yıldır tanıyorum.Hayatımda sizden öncesi ve sonrası var sanırım.Kendimi geliştirmek için,toplum içinde bir birey olarak varlığımı hissettirmek için verdiğiniz eğitimlerin büyük bir etkisini gördüm.Sizleri tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizi hem iş hayatımda hem aile hayatımda hem de sosyal hayatımda örnek olarak görüyorum.Siz benim için bir ekolsünüz. Bu eğitimlerin hep olmasını istiyorum.iyi ki tanıdım sizi Sevgilerle
  Aynur BAĞİÇ / Öğretmen
 • Güzel bilgilerle dolu bir zaman dilimi. Teşekkürler Bilal ZEMİN bu güzel deneyimi bize yaşattığın için ve hayata adapte edebilmek adına yardımlarınız için.
  Birsen TANER / Mümessil
 • Bu değerli eğitimi bize sunduğu için çok çok minnettarız. Bu kursta toplumsal  ilişkiler anlamında önemli kazanımlar edindim.teşekkür ederim.
  Ayşe UYANIK / Satış Temsilcisi
 • Birlikteyken mutluluk duyduğum her dakikasında bilgi dağarcığıma yeni bir şeyler kattığım, kendi kişisel gelişimime olumlu etkileri olan bu nitelikli eğitimleri için başta Bilal ZEMİN bey olmak üzere emeği geçen herkese minnettar duygularla teşekkür ediyorum.
  İ. Faruk PARMAKSIZ / Memur
 • Kursa katıldıktan sonra hayata,insanlara doğaya ve en önemlisi de kendime karşı düşüncelerim olumlu olarak değişti. Sanki üzerimdeki tüm yükü boşalttım yeni bir insan oldum. Biröğretmen olarak sizi tanıdıktan sonra kendi mesleğime karşı daha olumlu bir tutum geliştirip kendimi geliştirmeye karar verdim.İyi ki sizinle tanışıp kursunuza katıldım.Teşekkür ederim.
  Murat KUTLU / Matematik Öğretmeni
 • Kursunuza katılmayı aslında düşünmemiş ancak arkadaşların ısrarları ile katılmaya karar vermiştim.Bu zamana dek katıldığım kurs,seminer ve konferanslardan yeterli bilgileri edindiğimi düşünüyordum.Ancak kısa süreli kursunuz süresince iletişim ve diksiyon konusunda olduğu kadar  kişisel gelişim ve özgüven açısından da büyük doyum sağladığımı söyleyebilirim.
  Sevda GÜNDOĞDU / İngilizce Öğretmeni

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.