GK University - шаблон joomla Создание сайтов

Hakkında

Bilal ZEMİN

Lisans Eğitimini Türkçe üzerine gerçekleştirmiştir. İşletme bölümü yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans Yapmıştır. Mesleki eğitimlerin yanı sıra, diksiyon, yaratıcı drama liderliği, oyun tabanlı öğrenme, masal anlatıcılığı, beden dili, halkla ilişkiler, proje yönetimi, baba eğitimi, temel psikoloji eğitimi, toplam kalite yönetimi, modern pazarlama eğitimi, iletişim becerileri, yazma becerileri, Avrupa Birliği ve çeşitli konular üzerine uzmanlık eğitimleri almıştır.

Sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarından ve olumlu katkılarından dolayı 2005 yılı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Fair Play ödülüne layık görülmüştür. Toplam kalite yönetimi alanında, 2006 yılında düzenlenen kalite yarışmasında “Yılın En Kaliteli Ekibi” seçilen ekibin liderliğini yapmıştır. 2006 yılında düzenlenen uluslar arası proje yarışması olan Junior Chamber İnternational Türkiye'nin 10 Başarılı Genci yarışmasında İnsanlığa ve Gönüllü kuruluşlara hizmet kategorisinde Türkiye’nin en başarılı genci seçilmiş, 2007 yılında Japonya’da tertiplenen Dünya kongresinde Sevgi Seli Projesiyle ülkemizi temsil etme hakkı kazanmıştır. Proje çalışmaları, ulusal basın tarafından yakından takip edilmiştir. Birçok organizasyonda sunuculuk ve metin yazarlığı yapmıştır.

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki sosyal projelerde çeşitli görevler üstlenmiştir. Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları tarafından fonlanan çeşitli projelerde koordinatörlük, proje danışmanlığı yapmaktadır. Kişisel gelişim ve sosyal girişimcilik alanında binlerce değişim ve gelişim yanlısı bireye kurs ve seminerler yoluyla katkı sağlamıştır. "Pozitif Gelişim" adlı, canlı yayınlanan bir televizyon programı hazırlayıp sunmuştur.

Halen Türkçe, Drama ve Diksiyon Eğitmenliği yapmakta olup, Sosyal sorumluluk duygusuyla kişisel ve kurumsal gelişim amaçlı organizasyonlar, eğitimler tertiplemektedir. Evli, üç kız çocuğu babasıdır.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.